Medycja i Joga - Pozytywnie przez Świat

O Mnie

Nazywam się Piotr Starzyński i uwielbiam medytować. Obok codziennej medytacji uczęszczam też na kursy jogi! Kiedy nie robię żadnej z tych rzeczy, możesz mnie spotkać podróżującego po świecie lub czytającego książki. Tak, książki to też moja ulubiona rzecz! Co można znaleźć w książkach? Jak to zacytowałem w wypracowaniu na maturze:

Kto czyta, ten żyje wielokrotnie

A medytacja?
Cóż, na początek szczęście – nie można go kupić za żadną cenę.

A podróże?
Ekscytację. Poza tym uwielbiam ludzie i ich historie.

Możesz mnie również spotkać przy zadaniach matematycznych! Serio. Matematyka to klucz do odkrywania świata. I choć nie znosiłem jej w szkole, dziś z uśmiechem na twarzy odkrywam fizykę na nowo.

Odnośnie podróży i medytacji. Tak naprawdę to Indie były miejscem, w którym mój umysł otworzył się na nowe perspektywy życia. Niekoniecznie widziałem świat jaki chciałbym, żeby wyglądał, ale tak czy inaczej ta podróż utkwiła mi w głowie.

Na co dzień w pracy zajmuję się szeroko pojętym marketingiem, analizą danych i pozycjonowaniem stron internetowych. Moje życie więc w dużej mierze związane jest z komputerami. Natomiast rano i wieczorem szukam odpowiedzi na pytania, zaglądając w głąb siebie.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙